Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Як краще відповідати на запитання щодо ваших недоліків?
Важная информация

Кожен успішний працівник має як сильні, так і слабкі сторони. Потенційні роботодавці намагатимуться дізнатися про ваші недоліки, щоб бути впевненими, що вони не завадять роботі в компанії.

Щоб не спіткнутися на цьому питанні, застосовуйте описані нижче стратегії, які дозволять вам знайти найбільш ефективну відповідь.

Стратегія 1:
Називайте недолік, який за певних обставин може вважатися перевагою.

Значна частина керівництва при влаштуванні на роботу радить перерахувати такі недоліки, які насправді є сильними сторонами, наприклад, “Я трудоголік. Я приділяю роботі надто багато часу, щоб бути впевненим, що роблю все правильно ”.
Нескладно здогадатися, що працедавці зазвичай бачать наскрізь усі такі відповіді. Кращою відповіддю було б згадати що-небудь таке, що можна сприймати, як недолік, але в певному контексті є безперечною перевагою. Наприклад, емпатія - здатність розуміти і відчувати почуття іншої людини - ця хороша якість, коли треба зрозуміти ворога. Але менеджер, який володіє емпатією, може помилково вважатися “слабким” або “м’яким”.

Стратегія 2:
Називайте недоліки, які можна усунути

Інша стратегія полягає в тому, щоб називати ті недоліки, над виправленням яких ви працюєте. Завжди наводьте конкретні приклади того, що ви зробили для вирішення проблеми, прогресу, який ви досягли, і як ці покращення допоможуть працедавцеві. Відповідаючи таким чином, ви показуєте, що розумієте свої слабкості і працюєте над ними!

Стратегія 3:
Наведіть приклад вивченого уроку

Подібно до стратегії виправленої слабкості, метод вивченого уроку демонструє неправильні кроки або помилки в контексті отриманого досвіду. Якщо ви можете продемонструвати, що ви почерпнули досвід з вашої помилки, потенційний працедавець буде переконаний в двох речах: по-перше, що ви можете вчитися на власних помилках, і, по-друге, що ви не вчините цю помилку знову. Розумно також вказати, яким чином цей ваш досвід буде корисний новому роботодавцю.

Стратегія 4:
Назвати мету для вивчення

Проглянувши опис роботи, ви можете помітити, що частина роботи вимагає більше знань і досвіду, чим ви маєте. Замість того щоб порахувати, що потенційний працедавець не помітить цей недолік, розробіть стратегію, як його компенсувати.

Стратегія 5:
Назвіть відсутність маловажної навички

Ви можете знати такі професійні недоліки, які не впливають на вашу здатність добре виконувати певну роботу. Той факт, що ви не є великим оратором, не сильно пошкодить вашій кар’єрі програміста. Ваше неідеальна грамотність не стане перешкодою, якщо робота вимагає здебільшого телефонного спілкування. Очевидно, що суть в тому, щоб, знаючи опис роботи і кар’єрного шляху, розуміти, що необхідно для досягнення успіху. Ясно, що вам не варто називати недолік, який може сильно вплинути на ефективність вашої роботи.

Стратегія 6:
Обійдіть це питання

Інтерв’юерів, які ставлять запитання щодо недоліків, може сильніше зацікавити ваш підхід до питання, а не конкретні недоліки, які ви назвете. Якщо ви прагнете вести більш чесну та відверту розмову, для початку вникніть в суть справи, запитайте у інтерв’юера, чи не вважає він, що ви приховуєте який-небудь фатальний недолік.
Ви також можете коротко перелічити свої навички і запитати, чи немає особливого пункту, щодо якому варто зануритися поглибше  в деталі. Це дозволить вам пристосувати ваші відповіді до будь-яких подальших зауважень
Хоча у співбесіді наявними є елементи вистави, однак слід пам’ятати, що ви все ж не актор, який повинен грати на публіку. Вас залучають до розмови, покликаної визначити, чи зможете ви ефективно працювати разом.
І наостанок, найбільше значення мають не ваші помилки і недоліки, а ваше усвідомлення своїх слабкостей, розуміння їх можливого впливу на інших і ваше бажання працювати над собою, а здатність впевнено та ефективно впоратися з цим завданням найяскравіше свідчитиме про ваші справжні переваги.Источник: impuls

RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email