Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Поради роботодавцям на етапі підбору персоналу
Важная информация

Часто молоді фахівці, які проходять співбесіду, допускають досить багато помилок, тим самим перегороджують собі дорогу в ту або іншу компанію. Проте іноді працедавці виглядають не краще. За допомогою цих простих порад можна уникнути прикрих помилок при співбесіді з претендентами.

1.Уникайте неправильних критеріїв відбору претендента. Працедавець може звернути надто багато уваги на незначні особисті якості претендента, навіть якщо це і неважливо при виконанні поставлених завдань. Приміром, кандидатуру претендента можуть відкинути за зайву соромливість, або навпаки товариськість, коли ці якості абсолютно не впливають на здатність виконувати роботу добре.
2. Цікавтеся чому можна навчити претендента згодом, а чому ні. Багато працедавців звертають увагу лише на попередній досвід фахівця, майже повністю ігноруючи при цьому потенційні можливості. На новій роботі багато людей можуть швидко освоїти певні програми, закони дослідницької діяльності, або розібратися в специфіці копанні і її виробництві. Але перевиховати людину не можна. Працедавець не зможе зробити претендента організованим, умілим і тактовним.

3. Інтерв'юер не повинен приймати поверхневих відповідей від претендентів. Якщо кандидат на питання про свої недоліки говорить ухильно або заявляє, що він працює занадто важко-  це неправильна відповідь. Можливо, людина не визнає свої недоліки, а це ознака слабкої особистості. Працедавцеві слід наполягати, поки претендент не дасть чесну відповідь. Мета цих питань - перевірити кандидата. Багато претендентів готові піти на багато що заради отримання вакантного місця, у тому числі і на брехню.
4. Не слід поспішати, наймаючи першу відповідну кандидатуру. Збиток, який може понести працедавець, взявши на роботу непідходящого кандида, буде істотнішим, ніж згаяний час на проведення ще десятка інтерв'ю.

5. Не варто тиснути на кандидата та залякувати його під час співбесіди. Набагато важливіше зрозуміти, як претендент поводитиметься на роботі щодня в нормальному режимі, ніж при авралі або в складних ситуаціях. Проявивши дружелюбність, працедавець зможе провести співбесіду в легкій невимушеній обстановці, зацікавивши претендента не лише зарплатою, але й гарним ставленням начальства до колективу.Автор: impuls Источник: http://kaimpuls.com

RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email