Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Питання зарплати - розставляємо всі крапки над «і»…
Важная информация

Розмір зарплати - питання делікатне і  зазвичай хвилює більшість людей. Від розміру окладу і преміальних виплат, які Ви із самого початку визначите для співробітника, залежить уся подальша оплата його праці. Тому підходьте до цього питання з усією ретельністю і обачністю.
Є мудре спостереження відносно зарплат і премій : цінні співробітники дістаються… безкоштовно. Це означає, що цінні співробітники дають компанії в грошовому співвідношенні більше, ніж компанія дає ім. Кожен найнятий Вами цінний співробітник збільшує чистий прибуток компанії. Прибутковість Вашого бізнесу на пряму залежить від кількості працюючих на Вас людей, які, образно кажучи, дають більше, ніж беруть. З цієї причини зарплата нового співробітника повинна відбивати не середній рівень зарплат на ринку праці або в його галузі, а його майбутній вклад у прибуток компанії.
 Не секрет, що в наші дні для залучення талановитих людей їм доводиться платити стільки, щоб вони прийшли на роботу до Вас, а не до Вашого конкурента. Наймаючи людину, Ви купуєте для свого бізнесу певний обсяг послуг. Купувати його Ви повинні за максимально вигідною для Вас ціною. Отже, чим краще Ви підготуєтеся до розмови про зарплату, тим вигіднішим для Вас буде її підсумок.
Передусім проведіть підготовчу роботу. Дізнайтеся, які зарплати отримують співробітники на аналогічній посаді в інших місцях. Наприклад, зателефонуйте в кадрові агентства і з'ясуйте, скільки вартуватиме найм співробітника з цією кваліфікацією. Прогляньте розділи «Потрібні» в газетах з вакансіями. Врешті, згадайте, скільки Ви самі платите співробітникам, що займають аналогічні посади.
 Далі замисліться над тим, скільки Ви реально можете платити людині. Пам'ятайте при цьому, що середній рівень зарплат на ринку праці - це мінімум, менше якого платити не можна. Хоча для багатьох людей гроші - не єдина мотивація в житті, все ж вони відіграють вирішальну роль у визначенні місця роботи. Ніхто ніколи не погодиться отримувати менше, ніж йому платитимуть за цю ж роботу в іншій компанії. Якщо Вам потрібно переманити цінного співробітника з іншої компанії, запропонуйте йому зарплату як мінімум на десять відсотків більшу, ніж він отримує там. Десять відсотків - це психологічний рубіж, після якого більшість людей починають замислюватися про зміну місця роботи. Особливо це стосується молодих співробітників, що ще не встигли прив'язатися до свого місця роботи.
 Якщо Ви не маєте точного уявлення про розмір зарплати, запитайте кандидата, скільки він хотів би отримувати. Уважно вислухайте, що він відповість, не погоджуючись і не заперечуючи. Поцікавтеся, з яких причин він називає таку, а не іншу суму. Знову уважно вислухайте відповідь.
Ще один варіант цього питання : «Скільки грошей Ви хотіли б отримувати, щоб спокійно працювати»? Як правило, значна частина претендентів під час обговорення майбутньої зарплати бере до уваги дві цифри. Перша є ідеальним варіантом того, скільки претендент хотів би отримувати (це, як правило, сума, що набагато перевищує розмір зарплати на його попередньому місці роботи). Друга цифра є реалістичнішою - це ті гроші, на які претендент розраховує насправді (сума, яка задовольняє запити претендента). Завдання кожного працедавця - дізнатися саме цю другу цифру.
 Крім того, не слід забувати про премії і інші заохочення. Трапляється, що для претендента наявність медичної страховки з вигідними умовами буде привабливішою обставиною, ніж висока зарплата. Також багато претендентів погоджуються на роботу з гнучким графіком, частими відпустками і наявністю службового автомобіля, незважаючи на невеликий стартовий оклад. Обов'язково зверніть увагу нового співробітника на ці пункти.
Якщо є така можливість, то керівникові рекомендується призначити для співробітника оклад нижчий, ніж він просить, але при цьому повідомити про те, що рівень зарплати збільшиться через три місяці (звичайно, якщо співробітник себе проявить з кращого боку). Уточніть, що цей тримісячний період вважатиметься випробним терміном. Після закінчення обумовлених трьох місяців сядьте і проаналізуйте, наскільки добре співробітник справляється з обов'язками. Якщо підсумок випробного терміну влаштовує і його, і Вас, обговоріть зі співробітником розмір надбавки.Автор: impuls Источник: http://kaimpuls.com

RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email